Bounce beach game set
Από
2,10 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,30 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,30 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,85 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10070205
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bounce beach game set"
Always fun with this beach game set offered in a wide range of colours. This durable beach game set is made of MDF wood with coloured PP handle. Packed together with an like colour soft ball in an net packing, allowing easy to carry on a fun day to the beach. Warning! Not suitable for children under three years. Small balls. Choking hazard.
| Colour: | Royal blue, White |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 50 x 33 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 50 x 33 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.25 |
| Ύψος: | 330mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9506999000000000000000 |
| Βάρος: | 270g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 185mm |
| Πλάτος: | 5mm |
| Υλικός: | MDF |
Σύνδεση