Bossy 12-piece coloured pencil set
Από
1,82 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,98 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,98 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,46 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10602100
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bossy 12-piece coloured pencil set"
12 coloured pencils in cylindrical wooden pencil-shaped box. Decoration not available on components.
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 33 x 48 x 31 cm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 48 x 31 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 192 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.25 |
| Packaging Information: | Manual (48 / Inner carton) |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9609109000000000000000 |
| Βάρος: | 78g |
| Διάμετρος: | 36mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 142mm |
| Υλικός: | Poplar wood |
Σύνδεση