Bonded leather folder Rosa
Από
14,18 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 17,50 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 17,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 21,70 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8613-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bonded leather folder Rosa"
Bonded leather zipped conference folder (approx. A5), with a notepad with 25 pages, different pockets, and an elasticated pen loop (pen not included).
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 12 |
| OuterBoxDimension: | 46.5 x 44 x 27.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 46.5 x 44 x 27.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 24 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 480 |
| Ύψος: | 29mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202111000 |
| Βάρος: | 362g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 235mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, PCP |
| Πλάτος: | 175mm |
| Υλικός: | Metal, Bonded Leather |
Σύνδεση