Bonded leather folder Lilo
Από
26,65 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 32,90 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 32,90 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 40,80 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8615-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bonded leather folder Lilo"
Bonded leather zipped conference folder (approx. A4) with notepad with 30 lined pages, different pockets, carry handle, and metal engraving plate.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 58 x 30 x 39.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 58 x 30 x 39.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 8 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 128 |
| Ύψος: | 62mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202111000 |
| Βάρος: | 1415g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 369mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, PCP |
| Πλάτος: | 270mm |
| Υλικός: | Bonded Leather |
Σύνδεση