Bonded leather folder Josie
Από
16,19 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 19,99 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 19,99 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 24,79 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8617-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bonded leather folder Josie"
Bonded leather zipped conference folder (approx. A4), with a notepad with 30 pages, different pockets, and an elasticated pen loop (pen not included).
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 58 x 28.5 x 37.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 58 x 28.5 x 37.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.25 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.28 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 200 |
| Ύψος: | 43mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202111000 |
| Βάρος: | 871g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 350mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, PCP |
| Πλάτος: | 270mm |
| Υλικός: | Bonded Leather |
Σύνδεση