Bonded leather folder Frederick
Από
9,94 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 12,27 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 12,27 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 15,21 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8619-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bonded leather folder Frederick"
Bonded leather conference folder (approx. A4), with a notepad with 25 pages, different pockets, and an elasticated pen loop (pen not included).
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 5 |
| OuterBoxDimension: | 47.5 x 29 x 34 cm |
| OuterCartonDimension: | 47.5 x 29 x 34 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 15 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.6 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 360 |
| Ύψος: | 18mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202111000 |
| Βάρος: | 669g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 320mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, PCP, Lead |
| Πλάτος: | 250mm |
| Υλικός: | Bonded Leather |
Σύνδεση