Bonded leather credit card holder Bethany
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,03 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,03 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,00 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 48 x 35.5 x 26.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 48 x 35.5 x 26.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.1 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.1 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 4800 |
| Ύψος: | 15mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202310000 |
| Βάρος: | 55g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 113mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Πλάτος: | 72mm |
| Υλικός: | Metal, Bonded Leather |
Σύνδεση