Boemia bottle opener
Από
1,94 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,12 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,12 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,63 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11320206
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Boemia bottle opener"
Stainless steel bottle opener with wooden surface.
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 17 x 28 x 20 cm |
| OuterCartonDimension: | 17 x 28 x 20 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.5 |
| Packaging Information: | Individual polybag (50 / Inner carton) |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8205510000000000000000 |
| Βάρος: | 36g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 38mm |
| Πλάτος: | 70mm |
| Υλικός: | Beech wood, Stainless Steel |
Σύνδεση