Bodhi 500 ml water bottle
Από
1,82 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,91 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,91 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,37 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10066031
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bodhi 500 ml water bottle"
Single-walled water bottle in durable material with screw-on lid. Shatter, stain, and odour resistant. Lid features a strap for easy carrying. BPA free. Volume capacity is 500 ml.
| Colour: | Transparent Orange |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 40 x 40 x 22 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 40 x 22 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 36 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 3.8 |
| Packaging Information: | Manual (36 / Egg crate) |
| Ύψος: | 198mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090000000000000 |
| Βάρος: | 81g |
| Διάμετρος: | 65mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | SK Plastic, Stainless Steel |
Σύνδεση