Boda 2-piece glass espresso cup set
Από
11,18 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 12,21 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 12,21 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 15,14 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11251100
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Boda 2-piece glass espresso cup set"
Double walled isolating 70 ml espresso glasses. The set is presented in a luxury gift box. Logo plate included. Handwash recommended.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 31 x 33 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 31 x 33 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 24 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.7 |
| Packaging Information: | Individual gift box and polybag () |
| Ύψος: | 63mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7013379900000000000000 |
| Βάρος: | 195g |
| Διάμετρος: | 60mm |
| Μάρκα: | Seasons |
| Υλικός: | Borosilicate glass |
Σύνδεση