Boda 2-piece glass coffee cup set
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 16,73 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 16,73 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 20,75 € |
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 30 x 38 x 21 cm |
| OuterCartonDimension: | 30 x 38 x 21 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 12 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.7 |
| Packaging Information: | Individual gift box () |
| Ύψος: | 80mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7013499900000000000000 |
| Βάρος: | 358g |
| Διάμετρος: | 80mm |
| Μάρκα: | Seasons |
| Υλικός: | Borosilicate glass |
Σύνδεση