Bo 21" foldable auto open/close recycled PET umbrella
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 16,53 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 16,53 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 20,50 € |
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 33 x 30 x 33 cm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 30 x 33 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 36 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13 |
| Ύψος: | 300mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6601910000000000000000 |
| Βάρος: | 360g |
| Διάμετρος: | 970mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | Recycled PET pongee polyester |
Σύνδεση