Bo 21" foldable auto open/close recycled PET umbrella
Από
15,14 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 16,53 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 16,53 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 20,50 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10914353
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bo 21" foldable auto open/close recycled PET umbrella"
Automatic open and close folding umbrella with a recycled PET pongee polyester canopy. Sturdy metal shaft, a high quality frame with fibreglass ribs offering maximum flexibility in windy conditions. Supplied with a pouch and can easily fit a handbag or backpack for convenient carrying. Together with the wooden handle and the recycled PET pongee polyester canopy it offers a more responsible choice. Available in an wide variety of contemporary colours with a large decoration area on each of the panels.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 32 x 30 x 29 cm |
| OuterCartonDimension: | 32 x 30 x 29 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 36 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13 |
| Ύψος: | 300mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6601910000000000000000 |
| Βάρος: | 360g |
| Διάμετρος: | 970mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | Recycled PET pongee polyester |
Σύνδεση