Bluetooth Speaker Retro- Black
Από
11,15 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 11,15 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 11,15 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 13,83 € |
Αριθμός προϊόντος:
A558-SKU2486888
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bluetooth Speaker Retro- Black"
The Retro Speaker is a handy speaker that is easy to carry around. Easily play your favourite music via bluetooth or with included aux cable. Scroll to you song with the buttons on the speaker.
| Colour: | Black |
|---|---|
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 80 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 44 |
| Production time: | 5 Working days |
| QuantityOnPallet: | 2560 |
| Refining dimension: | Min. 7 x 7 mm / Max. 42 x 42 mm (2x) |
| Ύψος: | 65mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8518210090 |
| Βάρος: | 170g |
| Μάρκα: | Deonet |
| Μήκος: | 62mm |
| Πλάτος: | 62mm |
Σύνδεση