Birgit 21'' foldable windproof recycled PET umbrella
Από
11,64 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 12,74 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 12,74 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 15,80 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10914555
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Birgit 21'' foldable windproof recycled PET umbrella"
Manual folding umbrella with a recycled PET pongee polyester canopy and a wooden handle. The sturdy metal shaft and high quality frame with fibreglass ribs offers maximum flexibility in windy conditions. Supplied with a pouch and can easily fit a handbag or backpack for convenient carrying. Together with the wooden handle and the recycled PET pongee polyester canopy, this umbrella offers a more sustainable choice.
| Colour: | Navy |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 29 x 32 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 29 x 32 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 36 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.45 |
| Ύψος: | 280mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6601910000000000000000 |
| Βάρος: | 276g |
| Διάμετρος: | 960mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | Recycled PET pongee polyester |
Σύνδεση