Binoculars Coast
Από
2,63 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,25 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,25 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,03 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1454843-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Binoculars Coast"
Binoculars with acrylic lenses, offering 4× magnification and a 30 mm lens diameter for clear viewing. Made with ABS, offering strong impact resistance and long-lasting durability for everyday use. Lightweight and easy to handle, specially designed for children. Packed individually in a brown carton box with illustration.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 44.5 x 27.5 x 51.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 44.5 x 27.5 x 51.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 99999 |
| Ύψος: | 47mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9005100000 |
| Βάρος: | 92g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 115mm |
| Πλάτος: | 80mm |
| Υλικός: | ABS, Acrylic |
Σύνδεση