Bianco A5 size wire-o notebook
Από
5,07 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,55 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,55 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,88 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10771901
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bianco A5 size wire-o notebook"
A5 size wire-o notebook made with responsibly sourced cover materials containing cotton waste (15%) and post-consumer recycled waste (40%). Includes 80 sheets, 80 g/m2 100% responsibly sourced recycled paper with a dotted grid. The dotted layout combines the advantages of lined, plain and squared pages, providing structure and stimulating creativity at the same time, making this notebook suitable for a wide range of users. Thanks to the spiral, the notebook can lie flat for convenience and can be folded easily. Made in Italy.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | ITALY |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 44 x 18 x 33 cm |
| OuterCartonDimension: | 44 x 18 x 33 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 68 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 16 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 15.2 |
| Ύψος: | 210mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4820103000000000000000 |
| Βάρος: | 225g |
| Μάρκα: | Luxe |
| Μήκος: | 147mm |
| Πλάτος: | 7mm |
| Υλικός: | Cotton |
Σύνδεση