Berkely A4 zippered portfolio
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 11,90 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 11,90 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 14,76 € |
| Χρώμα: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 25 x 43 x 35 cm |
| OuterCartonDimension: | 25 x 43 x 35 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.45 |
| Ύψος: | 30mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202329090000000000000 |
| Βάρος: | 370g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 335mm |
| Πλάτος: | 235mm |
| Υλικό: | 600D of Polyester |
Σύνδεση