Berk recycled paper notebook
Από
1,79 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,79 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,79 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,22 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10781521
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Berk recycled paper notebook"
Recycled lined paper (70 g/m²) 80-sheets notebook featuring rounded corners, coloured elastic band, and a pen loop that matches the 107384 pen colours.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 42 x 33 x 20 cm |
| OuterCartonDimension: | 42 x 33 x 20 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 80 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Outlet: | ναι |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4820103000000000000000 |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 178mm |
| Πλάτος: | 127mm |
| Υλικός: | Recycled Paper |
Σύνδεση