Benton 15" laptop backpack 15L
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 16,65 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 16,65 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 20,65 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 42 x 59 x 48 cm |
| OuterCartonDimension: | 42 x 59 x 48 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 25 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.45 |
| Ύψος: | 440mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190000000000000 |
| Βάρος: | 400g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 320mm |
| Πλάτος: | 130mm |
| Υλικός: | 600D of Polyester |
Σύνδεση