Bellix bicycle bell
Από
0,74 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,74 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,74 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,92 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12638652
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bellix bicycle bell"
This durable bicycle bell is made from a sturdy blend of aluminium and plastic, delivering a loud, clear ring to help keep you safe on the road. Easy to install and built for long-lasting use, it’s a practical and reliable addition to any bike.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 30 x 47 x 40 cm |
| OuterCartonDimension: | 30 x 47 x 40 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Packaging Information: | Individual gift box and polybag () |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8714999089000000000000 |
| Βάρος: | 27g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 55mm |
| Πλάτος: | 50mm |
| Υλικός: | 40% ABS Plastic, 60% Aluminium |
Σύνδεση