Bellagio unisex fleece bodywarmer
Από
11,31 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 11,67 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 11,67 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 14,47 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-R10994Z1
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bellagio unisex fleece bodywarmer"
Fleece vest with polo neck and matching zipper. Side pockets with matching zipper. Removable label. The model is 185 cm and is wearing size M.
| Colour: | Bottle Green |
|---|---|
| Size: | S |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 36 x 54 x 28 cm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 54 x 28 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 15 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.5 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6114300000000000000000 |
| Βάρος: | 524g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Fleece of 100% Polyester, 300 g/m2 |
| Φύλο: | Unisex |
Σύνδεση