Bellagio unisex fleece bodywarmer
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 11,67 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 11,67 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 14,47 € |
| Μέγεθος: | M |
|---|---|
| Χρώμα: | Navy Blue |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 38 x 32 x 56 cm |
| OuterCartonDimension: | 38 x 32 x 56 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 15 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.5 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6114300000000000000000 |
| Βάρος: | 524g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικό: | Fleece of 100% Polyester, 300 g/m2 |
| Φύλο: | Unisex |
Σύνδεση