Bella 23" auto open windproof umbrella
Από
8,84 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 9,66 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 9,66 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,98 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10940102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bella 23" auto open windproof umbrella"
Automatically opening umbrella with a polyester canopy. It has a sturdy metal shaft, a patented high quality full fiberglass frame, offering maximum flexibility in windy conditions. Straight plastic handle, tips and top. Available in a wide variety of contemporary colours and has a large decoration area.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 83 x 17 x 22 cm |
| OuterCartonDimension: | 83 x 17 x 22 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 24 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.45 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6601992000000000000000 |
| Βάρος: | 415g |
| Διάμετρος: | 1050mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 800mm |
| Υλικός: | Polyester |
Σύνδεση