Bear GRS recycled sherpa drawstring backpack 9L
Από
6,17 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,74 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,74 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,36 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12077306
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bear GRS recycled sherpa drawstring backpack 9L"
The Bear sherpa drawstring backpack is made from GRS certified recycled polyester. It features a spacious main compartment, a convenient front pocket for quick-access items, and a top handle for easy carrying. Volume capacity: 9 litres.
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 38 x 48 x 55 cm |
| OuterCartonDimension: | 38 x 48 x 55 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.45 |
| Ύψος: | 440mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190000000000000 |
| Βάρος: | 220g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 340mm |
| Πλάτος: | 15mm |
| Υλικός: | GRS certified recycled polyester |
Σύνδεση