Bear 13" GRS recycled sherpa laptop sleeve 2L
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 7,49 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,49 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 9,29 € |
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 29 x 39 x 53 cm |
| OuterCartonDimension: | 29 x 39 x 53 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 30 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.7 |
| Ύψος: | 240mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890000000000000 |
| Βάρος: | 160g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 335mm |
| Πλάτος: | 20mm |
| Υλικός: | GRS certified recycled polyester |
Σύνδεση