Beamix bicycle lights set
Από
2,55 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,78 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,78 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,45 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12639001
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Beamix bicycle lights set"
This bicycle light set includes both red and white lights to enhance visibility and safety while riding. Each light features three modes (steady, flashing, and slow flash) allowing you to adjust to changing conditions. Packaged in a clear plastic case for easy storage and transport, these compact, reliable lights are perfect for everyday cyclists.
| Colour: | Transparent clear |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 25 x 54 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 25 x 54 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.45 |
| Packaging Information: | Individual polybag (25 / Inner carton) |
| Ύψος: | 21mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8512100000000000000000 |
| Βάρος: | 39g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 94mm |
| Πλάτος: | 45mm |
| Υλικός: | 50% Recycled ABS Plastic, 50% PP Plastic |
Σύνδεση