Basswood medal Koa
Από
0,42 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,52 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,52 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,64 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1267540-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Basswood medal Koa"
Basswood medal with a 7 cm diameter and 4 mm thickness, attached to a 90 x 2 cm cotton lanyard. Features a safety buckle made of wheat straw and PP for added eco-friendliness and comfort.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 46 x 27 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 27 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.8 |
| QuantityOnPallet: | 15000 |
| Ύψος: | 4mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4420190000 |
| Βάρος: | 19g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 80mm |
| Πλάτος: | 70mm |
| Υλικός: | Wood, Cotton, Plastic |
Σύνδεση