Bass A5 recycled hard cover notebook with lined pages
Από
1,49 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,49 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,49 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,85 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10736590
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bass A5 recycled hard cover notebook with lined pages"
The Bass A5 hard cover notebook features 80 lined sheets of 80 g/m2 paper, and is made of recycled milk cartons.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 36 x 33 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 33 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 16 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 15.2 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4820103000000000000000 |
| Βάρος: | 294g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 210mm |
| Πλάτος: | 145mm |
| Υλικός: | Recycled paper, Recycled card |
Σύνδεση