Basic 31-piece First Aid kit
Από
6,26 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,84 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,84 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,48 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12205521
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Basic 31-piece First Aid kit"
MDR Class 2a First Aid Kit. The nylon pack contains 31 pieces of First Aid equipment with a shelf life of 5 years. Contents: 9 plasters, 8 safety pins, 5 dry swabs, 4 skin cleansing swabs, 1 triangular bandage, 1 mini scissor, 1 elastic bandage, 1 medical tape, and 1 instructions manual.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 44 x 44 x 43 cm |
| OuterCartonDimension: | 44 x 44 x 43 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 120 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Packaging Information: | Individual polybag () |
| Ύψος: | 105mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3006500000000000000000 |
| Βάρος: | 200g |
| Μάρκα: | Graid |
| Μήκος: | 150mm |
| Πλάτος: | 48mm |
| Υλικός: | Nylon |
Σύνδεση