Baseline Rise 500 ml sport bottle
Από
1,56 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,58 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 129,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 159,96 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-21028821
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Baseline Rise 500 ml sport bottle"
Make your message really stand out with the Baseline Rise sport bottle. Your design is moulded into the bottle, creating a tactile embossed effect. The single-wall sport bottle has a 500 ml capacity and a spill-proof lid with a push-pull spout. You can mix and match colours to create your perfect bottle, just contact us to find out more. Made in the UK. BPA free. EN12875-1 compliant and dishwasher safe.
| Colour: | Red, Red |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 58 x 31 x 38 cm |
| OuterCartonDimension: | 58 x 31 x 38 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 75 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 4.75 |
| Ύψος: | 185mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090000000000000 |
| Βάρος: | 61g |
| Διάμετρος: | 75mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | HDPE Plastic, PP Plastic |
Σύνδεση