Baseline Rise 500 ml sport bottle with flip lid
Από
1,62 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,70 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 135,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 167,40 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-21028990
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Baseline Rise 500 ml sport bottle with flip lid"
Make your message really stand out with the Baseline Rise sport bottle. Your design is moulded into the bottle, creating a tactile embossed effect. The single-wall sport bottle has a 500 ml capacity and a spill-proof lid with a flip closure. You can mix and match colours to create your perfect bottle, just contact us to find out more. Made in the UK. BPA free. EN12875-1 compliant and dishwasher safe.
| Colour: | Black, Black |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 58 x 31 x 38 cm |
| OuterCartonDimension: | 58 x 31 x 38 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 75 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 4.75 |
| Ύψος: | 185mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090000000000000 |
| Βάρος: | 73g |
| Διάμετρος: | 75mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | HDPE Plastic, PP Plastic |
Σύνδεση