Baseline Plus 500 ml shaker bottle
Από
2,18 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,62 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 181,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 224,44 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-21070252
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Baseline Plus 500 ml shaker bottle"
Single-wall sport bottle with shaker ball for the smooth mixing of protein shakes. Features a spill-proof lid with flip closure. Volume capacity is 500 ml. Made in the UK. BPA-free. EN12875-1 compliant and dishwasher safe.
| Colour: | Blue, Frosted Clear |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 58 x 41 x 61 cm |
| OuterCartonDimension: | 58 x 41 x 61 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 75 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 4.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 4.56 |
| Ύψος: | 185mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090000000000000 |
| Βάρος: | 80g |
| Διάμετρος: | 75mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | HDPE Plastic, PP Plastic, PP Plastic |
Σύνδεση