Baseline 500 ml recycled sport bottle
Από
1,86 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,06 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 153,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 189,72 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-21044494
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Baseline 500 ml recycled sport bottle"
This single wall sport bottle transforms single-use plastic milk bottles into something that can be used time and time again. Features a spill-proof lid with push-pull spout. Volume capacity is 500 ml. Due to the nature of recycled plastic, colour shades may vary slightly, and there may be specks of colour. Made in the UK.
| Colour: | Natural, Blue |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 58 x 41 x 38 cm |
| OuterCartonDimension: | 58 x 41 x 38 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 75 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.51 |
| Ύψος: | 185mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090000000000000 |
| Βάρος: | 62g |
| Διάμετρος: | 75mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | Recycled HDPE Plastic |
Σύνδεση