Baseline 500 ml recycled sport bottle with flip lid
Από
1,80 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,97 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 148,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 184,14 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-21046190
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Baseline 500 ml recycled sport bottle with flip lid"
This single wall sport bottle transforms single-use plastic milk bottles into something that can be used time and time again. The bottle features a spill-proof lid with flip closure and 500 ml capacity. Due to the nature of recycled plastic, colour shades may vary slightly, and there may be specks of colour. Made in the UK.
| Colour: | Black, Black |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 58 x 41 x 38 cm |
| OuterCartonDimension: | 58 x 41 x 38 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 75 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.51 |
| Ύψος: | 185mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090000000000000 |
| Βάρος: | 73g |
| Διάμετρος: | 75mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | Recycled HDPE Plastic PP Plastic |
Σύνδεση