Barry 23" auto open umbrella
Από
5,00 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,46 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,46 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,77 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10905301
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Barry 23" auto open umbrella"
The Barry umbrella is a bestseller for a reason. The 23" umbrella slides automatically open in just one click. It is made of polyester, a durable material that allows one to walk through the rain without getting wet. Furthermore, the umbrella has a metal shaft, metal ribs and a plastic handle. The Barry umbrella offers multiple possibilities for placing a logo or other company messages and is available in various colours.
| Colour: | Navy |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 21 x 84 x 14 cm |
| OuterCartonDimension: | 21 x 84 x 14 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 24 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.5 |
| Ύψος: | 800mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6601992000000000000000 |
| Βάρος: | 356g |
| Διάμετρος: | 1020mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | 190T of Polyester |
Σύνδεση