Barrie brain stress reliever
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,15 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,15 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,67 € |
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 46 x 61 x 36 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 61 x 36 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| Packaging Information: | Individual polybag () |
| Ύψος: | 55mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790000000000000 |
| Βάρος: | 31g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 90mm |
| Πλάτος: | 65mm |
| Υλικός: | PU Plastic foam |
Σύνδεση