Bark wooden puzzle
Από
6,39 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,98 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,98 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,66 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10456106
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bark wooden puzzle"
Experience the joy of puzzle solving with the Bark puzzle made from beech wood. It features 14 carefully crafted puzzle pieces that fit together to form a captivating image. Whether you're a puzzle enthusiast or looking for a fun and relaxing activity, the Bark is the perfect choice. Delivered in a kraft paper gift box. Warning! Not suitable for children under three years. Small parts. Choking hazard.
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 28 x 39 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 28 x 39 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.45 |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual (30 / Inner carton) |
| Ύψος: | 21mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9503006190000000000000 |
| Βάρος: | 120g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 116mm |
| Πλάτος: | 116mm |
| Υλικός: | Wood |
Σύνδεση