Banner Excellent- 200 x 85 cm
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 76,05 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 76,05 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 94,30 € |
| Size: | 200 x 85 cm |
|---|---|
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 4 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 28 |
| Production time: | 5 Working days |
| QuantityOnPallet: | 56 |
| Refining dimension: | 850 x 2000 mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7616999000 |
| Βάρος: | 7000g |
| Μάρκα: | Deonet |
| Μήκος: | 850mm |
| Πλάτος: | 2000mm |
Σύνδεση