Bamboo wireless speaker Rosalinda
Από
7,69 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 9,49 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 9,49 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,77 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-709648-823999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo wireless speaker Rosalinda"
Bamboo wireless speaker with volume control wheel and buttons for rewind and fast forward. Wireless mode and MP3 mode. Battery: 300mAh. Battery life: 2,5 hours. Including charging cable.
| Colour: | bamboo |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 1 |
| OuterBoxDimension: | 32.5 x 32.5 x 18 cm |
| OuterCartonDimension: | 32.5 x 32.5 x 18 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.81 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.1 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 3000 |
| Ύψος: | 50mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8518210000 |
| Βάρος: | 100g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 59mm |
| Πιστοποιητικά: | UKCA, EMC, Safety Data Sheet (SDS), EMC (EN 301 489-1), D.o.c. EMC/UKCA, D.o.C. EMC (EN 301 489-1), Assessment for Human Health, EN 300 328 (RED), Test Setup & EUT Photographs, UN38.3 |
| Πλάτος: | 59mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση