Bamboo wireless speaker Fox
Από
16,01 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 19,76 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 19,76 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 24,50 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1014852-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo wireless speaker Fox"
Bamboo wireless speaker with solar charging. Including 3W USB-C charging cable. Battery life up to 4 hours (500mAh).
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 30 x 28 x 22 cm |
| OuterCartonDimension: | 30 x 28 x 22 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 6720 |
| Ύψος: | 22mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8518210000 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 92mm |
| Πιστοποιητικά: | EN 300 328 (RED), RED (Radio Equipment Directive), EN55032:2015, EN50332, Test Setup & EUT Photographs, EN 62368, D.o.C. RED, Cadmium, PAHs, RoHS, Lead, PCP, D.o.C RoHS, BSCI |
| Πλάτος: | 62mm |
| Υλικός: | Rubber, PC, Steel, Bamboo, PCB |
Σύνδεση