Bamboo wireless speaker Cory
Από
8,79 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 10,85 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,85 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 13,45 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1014855-003999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo wireless speaker Cory"
Bamboo wireless speaker with rPET details. Battery capacity 300mAh with 3W USB-C charging cable included. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 45.5 x 38.5 x 16.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 45.5 x 38.5 x 16.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1800 |
| Ύψος: | 53mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8518210000 |
| Βάρος: | 126g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 60mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, RoHS, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, PCP, D.o.C RoHS, Test Setup & EUT Photographs, RED (Radio Equipment Directive), EMC (EN 301 489-1), EN 62368, D.o.C EMC/CE, EN55032:2015, EN 62479:2010, D.o.C. RED, BSCI |
| Πλάτος: | 60mm |
| Υλικός: | Cardboard, Polyester, Iron, PC, Silicone, Bamboo |
Σύνδεση