Bamboo wireless charger Moses
Από
5,73 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 7,08 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,08 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,78 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1014854-003999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo wireless charger Moses"
Bamboo wireless charger with rPET details. Fast charging 15W. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 53 x 30.5 x 25.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 53 x 30.5 x 25.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 3000 |
| Ύψος: | 8mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8504409590 |
| Βάρος: | 60g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 94mm |
| Πιστοποιητικά: | EN 62368, EN 62311:2008, Test Setup & EUT Photographs, EMC (EN 301 489-1), D.o.C. RED, BSCI |
| Πλάτος: | 94mm |
| Υλικός: | Polyester, PVC, Bamboo |
Σύνδεση