Bamboo wireless charger Claudie
Από
11,11 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 13,72 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 13,72 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 17,01 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-675068-823999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo wireless charger Claudie"
Bamboo phone holder with wireles charger (5W). Output DC5V/1A. Includes micro USB - USB charging cable.
| Colour: | bamboo |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 44 x 31 x 41 cm |
| OuterCartonDimension: | 44 x 31 x 41 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1200 |
| Ύψος: | 114mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8504409090 |
| Βάρος: | 86g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 77mm |
| Πιστοποιητικά: | PAHs, RoHS, PCP, Test Setup & EUT Photographs, EN 62311:2008, RED (Radio Equipment Directive), EN 62368, EMC (EN 301 489-1), D.o.C. RED, BSCI |
| Πλάτος: | 70mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση