Bamboo wine gift set Gareth
Από
20,56 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 25,38 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 25,38 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 31,47 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8855-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo wine gift set Gareth"
Wine gift set in bamboo box. The items are stainless steel with bamboo accents. Including: a wine bottle ring, pouring spout, stopper, and corkscrew.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 66 x 28.5 x 39.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 66 x 28.5 x 39.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.86 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.78 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 200 |
| Ύψος: | 115mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8210000000 |
| Βάρος: | 1114g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 360mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, SVHC's, Formaldehyde, PCP, LFGB |
| Πλάτος: | 110mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση