Bamboo weather station Piper
Από
7,82 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 9,66 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 9,66 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,98 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-710951-823999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo weather station Piper"
Bamboo and ABS weather station, with foldable stand. Functions: clock, year, temperature, humidity. Batteries included.
| Colour: | bamboo |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 2 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 61 x 28.5 x 29 cm |
| OuterCartonDimension: | 61 x 28.5 x 29 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.6 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1600 |
| Ύψος: | 15mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9025804000 |
| Βάρος: | 104g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 120mm |
| Πιστοποιητικά: | RoHS, D.o.C EMC/CE, EMC, D.o.c. EMC/UKCA, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Πλάτος: | 100mm |
| Υλικός: | ABS, Bamboo |
Σύνδεση