Bamboo weather station Lia
Από
7,36 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,00 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 9,92 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-710322-823999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo weather station Lia"
Bamboo, ABS, and glass weather station with foldable stand that locks into several different positions. Functions: time, calendar, week overview, alarm and snooze, temperature, humidity and weather information. Batteries included.
| Colour: | bamboo |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 2 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 20 |
| OuterBoxDimension: | 36 x 33 x 31.4 cm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 33 x 31.4 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 40 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.7 |
| QuantityOnPallet: | 1200 |
| Ύψος: | 20mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9025804089 |
| Βάρος: | 195g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 130mm |
| Πιστοποιητικά: | EMC, RoHS, Formaldehyde, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Πλάτος: | 130mm |
| Υλικός: | ABS, Glass, Plastic, Stainless steel, Bamboo |
Σύνδεση