Bamboo weather station Lane
Από
6,76 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,34 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,34 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,34 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-966192-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo weather station Lane"
Bamboo weather station shaped like a house. With suction cup on the backside. Functions: current temperature, minimum temperature, and maximum temperature. Batteries included. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Cell-LR44 |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 50 x 22 x 29 cm |
| OuterCartonDimension: | 50 x 22 x 29 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2100 |
| Ύψος: | 26mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9025804089 |
| Βάρος: | 60g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 120mm |
| Πιστοποιητικά: | Safety Data Sheet (SDS), D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, RoHS, Battery 2006/66/EC, Formaldehyde, SCCP, EMC, BSCI |
| Πλάτος: | 88mm |
| Υλικός: | Glass, Iron, Bamboo |
Σύνδεση