Bamboo weather station Colton
Από
12,09 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 14,92 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 14,92 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 18,50 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-866586-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo weather station Colton"
Bamboo weather station with photo frame. Functions: clock, temperature, and humidity. Photo size 15 x 10 cm. Batteries included.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Cell-CR2032 |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 68 x 28.5 x 21.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 68 x 28.5 x 21.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 30 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.8 |
| QuantityOnPallet: | 750 |
| Ύψος: | 15mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9025804089 |
| Βάρος: | 390g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 210mm |
| Πιστοποιητικά: | Safety Data Sheet (SDS), UN38.3, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, PCP, EMC |
| Πλάτος: | 180mm |
| Υλικός: | Glass, Rubber, PET, Silicone, Bamboo |
Σύνδεση