Bamboo toothbrush Joe
Από
0,45 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,56 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,56 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,69 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-482581-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo toothbrush Joe"
Bamboo toothbrush in Kraft paper box.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 200 |
| OuterBoxDimension: | 42 x 33 x 43 cm |
| OuterCartonDimension: | 42 x 33 x 43 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 600 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 3600 |
| Ύψος: | 7mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9603210000 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 185mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, PCP |
| Πλάτος: | 15mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση